O NAS

nova-group_logo

Nova Group jest liderem wśród polskich firm, działających w branży spa, kosmetycznej i medycyny estetycznej. Oferujemy całościową obsługę klientów instytucjonalnych – od etapu doradztwa, poprzez realizację – po obsługę posprzedażową, w zakresie tworzenia nowoczesnych stref spa i wellness w hotelach oraz salonach odnowy biologicznej.

Naszymi największymi atutami są: bogate doświadczenie – istniejemy na rynku od 1984 roku – jak również szerokie portfolio produktów oraz dogłębna znajomość branży, poparta referencjami klientów. Wyróżnia nas również zespół ekspertów, zapewniający obsługę klientów na najwyższym poziomie.

Marki z portfolio Nova Group zdobyły wiele prestiżowych nagród m.in. m.in. Best Beauty Buys 2015, Glammies 2015, Beauty Premium 2015 i 2014, Spa Inspiracje 2015 i 2014 oraz Złoty Krokus 2013.

Jako firma wspieramy również ważne inicjatywy branżowe, takie jak: konferencja Hotel & Tourism Trends 2015, Najpiękniesze SPA 2015, Spa Business Meeting Warsaw, Hotele Spa & Wellness oraz kulturalno-rozrywkowe m.in. Róże Gali 2015.

Jako wiodący dostawca kosmetyków profesjonalnych oraz wysokiej klasy wyposażenia w swoim portfolio posiadamy najlepsze produkty światowych marek:

  • Kosmetyczne: Ingrid Millet, Maria Galland, Skeyndor, Arosha, Kurland
  • Kosmetologia i medycyna estetyczna: Asclepion, Viora, Starvac, Daeyang
  • Sprzęt do spa i wellness: Kurland, Gharieni, Float Spa, Trautwein
  • Fitness: Salter
  • Solaryjne: Mon Amie, Seecret®, megaSun, Luxura, Lighttech

Dużą wagę przywiązujemy do śledzenia i nieustannego wdrażania innowacji w zakresie naszej oferty. Wychodzimy bowiem z założenia, że w czasach rosnącej konkurencyjności kluczem do odniesienia sukcesu na rynku jest już nie tylko analizowanie potrzeb klientów ale przede wszystkim – wyprzedzanie ich. Przemyślana inwestycja to decyzja o współpracy z partnerem, za którym stoją: doświadczenie, know-how, rozpoznawalne marki i co najważniejsze – wiedza na temat tego, czego klienci oczekiwać będą w przyszłości.

Comments are closed.