BODY CONCLUSIO

body-conclusioBODY CONCLUSIO – najmniejsza ale zarazem najbardziej efektywna sauna parowa doskonale działająca na obszar pleców i klatki piersiowej. W pozycji siedzącej ciało zostanie otulone ciepłą parą, która wywoła atmosferę przytulności i pozwoli na doskonałe odprężenie i wyłączenie się. Wygodne siedzisko w kształcie kropli umożliwia odprężenie i stwarza atmosferę przytulności. Para trafia do centrum zmysłów; pozwala na całkowite odprężenie i dotarcie do głębi naszych myśli. Nowoczesny design w różnych wariantach kolorystycznych oraz kółka pozwalają na umieszczenie BODY CONCLUSIO w różnych miejscach wzbogacając ofertę zabiegową.

BODY CONCLUSIO może działać spazmolitycznie (rozkurczowo). Podobnie jak w efekcie domina stopniowo w czasie zabiegu odprężają się wszystkie części ciała. Jednocześnie wytwarzana para rozgrzewa obszar pleców i klatki piersiowej. Temperatura pary może być regulowana za pomocą termostatu tak aby była optymalna dla każdego gościa. W czasie zabiegu podgrzane ciepłą parą wkłady z preparatami Kurland  uwalniają wspaniałe zapachy np. siana lub limby. Gość wdycha te zapachy i odpręża się. W czasie zabiegu Kurland Body Conclusio ciało gościa zakryte jest dodatkowo prześcieradłem – możliwe jest zakrycie aż po nos – co działa jak inhalacje. Jeśli zakryjemy całą twarz to oddychając rozgrzewamy również zatoki czołowe.

Atuty obok których nie można przejść obojętnie:

  • Małe zużycie prądu – ciepła para leci bezpośrednio na gościa i nie ogrzewa niepotrzebnie pomieszczenia
  • Optymalny działanie na ciało – możliwe działanie inhalacyjne nawet do wysokości zatok czołowych, Obszar pleców mocno nagrzewa-ny, obszar klatki piersiowej delikatnie podgrzewany, nadaje się dla osób z problemami naczyniowymi, ponieważ w czasie zabiegu nie ogrzewane są nogi
  • Porównanie do sauny parowej – kabina sauny parowej jest po włączeniu cały czas ogrzewana niezależnie od tego ile gości znajduje się w środku; w tradycyjnej saunie parowej para aplikowana jest silnymi strumieniami na całe ciało. Nie ma możliwości wyłączenia niektórych stref np. nóg
  • Aplikacja preparatów aktywnych na skórę
  • Proste i szybkie przygotowanie zabiegu
  • Wysoka skuteczność
  • BODY CONCLUSIO nie wymaga żadnej manualnej fazy przygotowania a jego koszty utrzymania są naprawdę niskie. Dodatkowo nie absorbuje personelu ponieważ już po krótkim wprowadzeniu gość może samo-dzielnie korzystać z urządzenia.

Comments are closed.