SOFT PACK SYSTEM

soft-pac-system-sens

SOFT PACK SYSTEM® – przeznaczone do zabiegów typu „body wrapping”, będących podstawą każdego spa i gabinetu odnowy biologicznej oraz bazą każdej linii kosmetyków do zabiegów na ciało. SOFT PACK SYSTEM®  występuje w trzech rodzajach: DAY SPA, PURE, SENSE

Zabieg odbywa się w środowisku termalnym, w stanie nieważkości dzięki czemu osiągamy efekt pełnego rozluźnienia, zarówno ciała, jak i umysłu. W trakcie zabiegu skóra jest doskonale dotleniona, mięśnie rozkurczone, kręgosłup znajduje się w idealnej, swobodnej pozycji. Spełnienie tych warunków, gwarantuje intensywną penetrację składników aktywnych, zawartych w preparatach t.j. olej, fango, błoto, siano, wino, wysłodziny piwne, odżywcze kremy, np. na bazie masła koziego i wiele innych; a co za tym idzie skuteczność zabiegową.

SOFT PACK SYSTEM® został stworzony na potrzeby zabiegów z zakresu fizjoterapii, przeznaczonych dla osób z ograniczeniami sprawności ruchowej i cierpiących na bóle o podłożu reumatycznym. Wyniki terapeutyczne przeszły najśmielsze oczekiwania, i zostały wykorzystane także w pielęgnacji ciała i relaksacji.

SOFT PACK SYSTEM® zasada działania

SOFT PACK SYSTEM®  – łóżko, z wewnętrzną niecką, wypełnioną podgrzewaną wodą. Od góry osłonięte elastyczną powłoką materaca, wyposażoną w mankiety, oddzielającą ciało klienta od lustra wody. W fazie początkowej zabiegu, leżymy stabilnie na powierzchni łóżka, podtrzymywani przez znajdującą się w jego wnętrzu ruchomą leżankę, umożliwia to terapeucie wykonanie peelingu i aplikację termo-aktywnych preparatów. Następnie ciało (oprócz głowy) jest szczelnie otulane bocznymi mankietami membrany, wypełnionymi ciepłą wodą, niczym puchową kołdrą i dzięki elektronicznie sterowanej ruchomej leżance, zanurzane jest stopniowo w wodzie. W efekcie zupełnie nie odczuwające żadnych barier ciało, owinięte ciepłymi kosmetykami i wodną kołdrą, unosi się swobodnie na tafli wody, przenoszącej dźwięki muzyki, jakby lewitując. Wszystko to w atmosferze przytulnej aranżacji pokoju zabiegowego, subtelnego nastrojowego oświetlenia i unoszących się kojących zapachów aromatycznych mieszanek kosmetycznych.

Te specjalistyczne, pływające łóżka wodne, zdolne utrzymać stałą temperaturę ciała klienta oraz nałożonych nań preparatów, przy medycznie potwierdzonej, pełnej relaksacji skóry, mięśni i umysłu, gwarantują efektywność zabiegową oraz wyjątkowy komfort. Stwarzają perfekcyjne warunki dla przeprowadzenia szerokiego wachlarza ceremonialnych
i niezwykle wartościowych, w pielęgnacji ciała zabiegów marki Kurland.

Z urządzeniem SOFT PACK SYSTEM® nie tylko dostarczasz swoim gościom niezapomnianych wrażeń i prawdziwej uczty dla zmysłów, pielęgnujesz urodę, skutecznie dostarczając aktywne składniki preparatów, które walczą z wszelkimi niedoskonałościami skóry, ale także dbasz o jego zdrowie, czego potwierdzeniem są wieloletnie doświadczenia fizjoterapeutów oraz badania medyczne. SOFT PACK SYSTEM® idealnie nadaje się do zabiegów na ciało, co ważne budowa tego urządzenia pozwala na równoczesne wykonywanie zabiegów na twarz, zachowując przy tym najwyższą efektywność i komfort dla klienta.

Dostępnych jest ponad 30 protokołów zabiegowych, z których można stworzyć atrakcyjną ofertę dla każdego rodzaju SPA.

Szukając odpowiedniego wyposażenia do profesjonalnego studia Day SPA, hotelu z częścią SPA czy salonu odnowy biologicznej nie można zapomnieć o tym rozwiązaniu. SOFT PACK SYSTEM® to podstawowe wyposażenie SPA na całym świecie i to od ponad 25 lat.

Oryginalne łóżka SOFT PACK SYSTEM® firmy Kurland to gwarancja najwyższej jakości.

Zalety:

 • Nowoczesny mechanizm regulacji wysokości, innowacyjne materiały, łatwe do utrzymania w czystości powierzchnie
 • Ergonomiczny kształt ułatwiający pracę terapeucie
 • Wielowariantowość doboru preparatów aktywnych i ich konsystencji
 • Niezawodność, bezpieczeństwo i łatwość obsługi, niewielkie wy-mogi w zakresie konserwacji
 • Nieprzeźroczyste powłoki materaca, chroniące wodę przed dostępem światła i gwarantujące długoletni higieniczny wygląd
 • Innowacyjne rozwiązania technologiczne: system SOFT MUSIC, SAVAR® – SENSORIAL-PHONIE czy „CLUE”
 • Wszechstronność zastosowań: jako termalne urządzenie kosmetyczne do zabiegów body wrapping; jako wyposażenie stref relaksacyjnych do samodzielnej obsługi; jako narzędzie terapeuty w ośrodkach typu sanatoryjnego nieocenione walory terapeutyczne
 • Wykonane z włókna szklanego o wysokiej trwałości łóżko i jego obudowa, posiada zintegrowaną, hydraulicznie wysuwaną ławę. Łóżko jest elektrycznie ogrzewane i wyposażone w panel kontrolny. Powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu. Pneumatyczny mechanizm regulacji wysokości i regulator temperatury sprawiają, że obsługa jest prosta. Łóżko wyposażone jest w cztery nóżki, dzięki czemu nadaje się idealnie do ustawienia jako wolnostojące.

Wyposażenie dodatkowe:

 • SOFT MUSIC – Feel the music – poczuj dźwięki całym ciałem. Poddając się zabiegowi, nie tylko usłyszysz muzykę, ale poczujesz ją całym ciałem. Fala dźwiękowa, która rozchodzi się w wodzie niesie ze sobą wibracje, które delikatnie otulają ciało. Poczujesz każdy relaksujący ton. System muzyczny tworzy technika oscylacji, na którą składa się wzmacniacz, zasilacz elektryczny, odtwarzacz MP3 i CD (wyjścia słuchawkowe pasują do telefonów komórkowych, IPod, odtwarzaczy MP3)
 • SAVAR® – SENSORIAL-PHONIE Technologia savar® – przekształca muzykę i słowa w odczuwalne wibracje. Ma to nieoceniony wpływ na układ nerwowy odpowiedzialny za odpoczynek, czego efektem jest redukcja poziomu stresu. Technologia savar® składa się z technologii oscylacji, odtwarzacza MP3, kostki dźwiękowej, która po-zwala na wybranie spośród 5 różnych stylów muzycznych oraz specjalnie stworzonej na potrzeby zabiegów sekwencji dźwięków w tonacji A (Special savar® – balance sound sequence), jak również możliwość zmiany w dowolnym momencie
 • „CLUE” – aby naukowo udowodnić redukcję stresu, dzięki działaniu savar® – sensorial-phonie do dyspozycji oddajemy„CLUE”, in-nowacyjne urządzenie, opierające się napodstawach telemedy-cyny. Mierzy częstotliwość akcji serca oraz poziom stresu. Wyniki można odczytać na wyświetlaczu. Jedyne, co potrzebujesz to PC z dostępem do Internetu.

SOFT PACK SYSTEM® PURE – NOWE WCIELENIE ZNANEGO I CENIONEGO SYSTEMU SOFT PACK SYSTEM® DAY SPA – POCZUJ MUZYKĘ WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI!

System SOFT PACK SYSTEM® został stworzony jako wyjątkowe urządzenie do wykonywania ceremonii zabiegowych, bazujących na ciepłych okładach, a co za tym idzie stanowi podstawę każdego obiektu o charakterze SPA, salonu odnowy biologicznej czy sanatorium. Proste linie, atrakcyjne iluminacje i materiały wysokiej jakości oraz szeroka gama 200 różnych kolorów RAL – oto nowe urządzenie SOFT PACK SYSTEM® PURE! Nowoczesny design dopełniają białe światła LED oraz zastosowanie delikatnych, higienicznych i łatwych w czyszczeniu powie-rzchni.

Comments are closed.