SABBIA MED®

sabbia-med

SABBIA MED® SAND & LIGHT SYSTEM – słoneczna kąpiel o każdej porze roku, tu zawsze świeci słońce, pod nogami czujemy delikatny nadmorski piasek i otacza nas powiew lata.

W kabinie SABBIA MED® zainstalowany jest specjalny generator światła, odtwarzający w jednym zabiegu, pełny cykl słoneczny, od wschodu do zachodu słońca. Wykorzystuje się stałe światło dzienne i delikatne promieniowanie ultrafioletowe lub oświetlenie barwne. Dzięki czemu pojedyncza sesja zabiegowa, to jak cały dzień spędzony na egzotycznej plaży. Zabieg wpływa na poprawę metabolizmu, podczas gdy ciepły piasek rozgrzewa mięśnie i usprawnia układ motoryczny, poprawia komfort psychiczny, zapobiega nastrojom depresyjnym.

Czysty, rozgrzany piasek, delikatne światło, dyskretny zapach i kojąca muzyka tworzą atmosferę słonecznych wakacji. SABBIA MED® to doskonała propozycja na czas jesienno-zimowych depresji, to także świetna okazja aby zagwarantować swojemu ciału uzyskanie odpowiedniej dawki promieniowania niezbędnej do syntezy witaminy D3.

SABBIA MED® to idealne rozwiązanie dla stref relaksu, cieszące się  ogromną popularnością,  zwłaszcza  w nowoczesnych ośrodkach SPA i Wellness. 100% gwarancja, że w Waszym SPA, bez względu na porę roku, zawsze będzie świecić słońce, a wszystko to w pasującej do aranżacji obiektu scenerii.

Wyposażenie standardowe:

  • Lustrzana tafla – wykonana ze specjalnej folii aluminiowej. Zestaw obejmuje ramę i specjalne regulowane zawieszenie, które umożliwia montaż tafli na całej powierzchni sufitu, jeśli istnieje taka możliwość. Powierzchnie, które nie są pokryte taflą mogą być pokryte po instalacji przez właściciela na jego koszt
  • Okrągłe lustro do kwadratowego pomieszczenia o wym. maks. 4,00 x 4,00 m – zestaw obejmuje narożniki i ramę
  • Zestaw oświetleniowy sterowany komputerowo – w skład zestawu wchodzą żarówki, lampa zapachowa, lampa efektowna i podstawa systemu oświetleniowego
  • System audio z głośnikami

Comments are closed.